"ClubOpera" -KAMALIYA , album dla fanów i widzów Małopolskie.TV ( muzyczny konkurs na Nowy 2014 Rok )

"ClubOpera" -KAMALIYA , album dla fanów i widzów Małopolskie.TV  ( muzyczny konkurs na Nowy 2014 Rok )
KAMALIYA
Kamaliya , jedna z gwiazd muzyki dance , specjalnie dla widzów Małopolskie.Tv i swoich fanów przesłała do Naszej redakcji promocyjne egzemplarze płyty "ClubOpera" która jest prawdziwą kopalnią tanecznych przebojów. Album "ClubOpera" w Polsce ukarze się w 2014 roku w dobrych sklepach muzycznych .
Płytę "ClubOpera" rozdajemy już przez cały grudzień , dziś ostanie  egzemplarze z autografem artystki , jakei są w posiadaniu  Małopolskie.TV . Pięć płyt dla fanów wraz z zestawem  herbat firmy TEEKANNE , trafią do osób które odpowiedzą  na konkurs  który ogłaszamy na przełomie 2013/2014 roku.
Aby wylosować płytę "ClubOpera" i zimowe smaki herbat firmy TEEKANNE , wystarczy przesłać  odpowiedz  na pytanie konkursowe na adres : malopolskietv@interia.pl   do dnia 3.I.2014  odpowiadajac na pytanie :

  1.  Prosimy wymienić  dwa tytuły singlowych przebojów KAMALIYA wylansowane w 2013 roku

Zapraszmay do wspólnej zabawy , i zyczymy szczęścia w losowaniu nagród , które  ufundowali :
Firma TEEKANNE ( smaki herbat na "Zimę 2014"  i Kamaliya która przesłała do muzycznej redakcji Małopolskie.TV promocyjne krążki albumu "ClubOpera" .

 NOWY  2014 ROK   z  KAMALIYA   i JEJ ALBUMEM   "CLUBOPERA"  poleca: MAŁOPOLSKIE.TV

Małopolskie.TV zaprasza na  wielką  noc sylwestrową  powitania  2014 roku , wielkie przeboje  , konkursy z nagrodami , muzyka non stop , pokaz ogni sztucznych , specjalne menu , jedyna taka zabawa  na Podhalu
31.XII.2013 start o godzinie : 20.00  w salach Kompleksu "ALEKSANDRUS" ( www.aleksandrus.pl ) .
Zapraszmay - Małopolskie.TV już dziś zapowiada  relację z przygotowania do imprezy , przebiegu , zyczeń i wspólnej zabawy w Kompleksie 'ALEKSANDRUS" .Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica