„Nowy Sącz - Miastem Kwiatów i Zieleni”.

"Nowy Sącz - Miastem Kwiatów i Zieleni".
Do 30 czerwca, na adres Urzędu Miasta można przesyłać zgłoszenia do XIX edycji konkursu "Nowy Sącz Miastem Kwiatów i Zieleni". Jego rozstrzygnięcie nastąpi w październiku.

Konkurs „Nowy Sącz Miastem Kwiatów i Zieleni" skierowany jest do mieszkańców domów jedno - i wielorodzinnych, zarządów osiedli, szkół, a także zakładów pracy oraz innych instytucji, mających swoją siedzibę na terenie miasta. Przebiega w równoległych grupach obejmujących: ogrody przydomowe, balkony, zielone tereny jednostek organizacyjnych (szkół, zakładów pracy, instytucji itp.) oraz osiedli. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w październiku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Ryszarda Nowaka.
Karta zgłoszeniowa dostępna jest w Wydziale Gospodarki Komunalnej - Referat Komunalny: Rynek 3, I piętro lub w ratuszu w Biurze Obsługi Mieszkańców. Należy dołączyć do niej 4 - 5 fotografii obiektu. Zgłoszenia należy przesłać na adres Urzędu Miasta - Rynek 1. (z dopiskiem: konkurs „Nowy Sącz - Miastem Kwiatów i Zieleni”) do 30 czerwca.

Oprac. (MK).

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa UM Nowy Sacz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica