Nowy Sącz. Policjanci uratowali życie 45. latce.

   Nowy Sącz. Policjanci uratowali życie 45. latce.
45.latka straciła przytomność podczas kierowania samochodem. Nie dawała oznak życia, jednak policjanci sierż. szt. Marek Wacławski i st. post. Marcin Krok natychmiast przystąpili do resuscytacji, walcząc o jej życie.
 
Do zdarzenia doszło we czwartek, 16 listopada tuż przed godziną ósmą. Dyżurny sądeckiej komendy odebrał zgłoszenie o nieprzytomnej kobiecie w samochodzie przy ul. Zygmuntowskiej. - Volkswagen jechał ulicą Zygmuntowską w kierunku Alei Batorego. W pewnym momencie nagle, bez powodu zatrzymał się. – mówi Jadwiga Jelińska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej KMP Nowy Sącz - Osoby jadące za tym pojazdem w trakcie omijania go zauważyły, że siedząca w nim kobieta jest sama i siedzi na miejscu kierowcy ze spuszczoną głową. Po bezskutecznej próbie nawiązaniu kontaktu z kobietą, świadkowie natychmiast wezwali na pomoc Policję i służby ratunkowe.
   Policjanci sierż. szt. Marek Wacławski i st. post. Marcin Krok - funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego sądeckiej komendy natychmiast przybyli na miejsce zdarzenia. Akcja ratunkowa, którą prowadzili do czasu przybycia  karetki pogotowia, przywróciła 45. latce funkcje życiowe. Kobieta została zabrana do szpitala.

(MK) fot. KM Policji NS
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica