Cleo zgromadziła tłumy fanów na koncercie Krynica Źródłem Kultury

Cleo zgromadziła tłumy fanów na koncercie Krynica Źródłem Kultury
Cleo znana jest głównie jako piosenkarka, ale to również autorka tekstów i projektantka mody. Zasłynęła dzięki współpracy z producentem Donatanem. Z piosenką My Słowianie - We Are Slavic reprezentowała Polskę na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji. Jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek w sieci, jej profile społecznościowe mają ponad półtora miliona fanów. Na koncercie 31 stycznia, w Pijalni Głównej, w Krynicy-Zdroju zgromadziła tłumy fanów.

Z Cleo – Joanną Klepko rozmawia Małgorzata Kareńska MTV24

Dzień dobry !
- Witam serdecznie.

Cleo, Ty kończyłaś architekturę krajobrazów, ale to jest daleko od tego czym się obecnie zajmujesz ?
- Czy ja wiem, wydaje mi się że każda przestrzeń artystyczna jest bardzo ze sobą powiązana. Od dziecka byłam związana nie tylko z muzyką ale już z malarstwem, projektowaniem. Gdzieś te przestrzenie artystyczne się po prostu przenikają .

Pamiętasz swój pierwszy koncert, występ publiczny. Jak to się zaczęło u ciebie ?
- Publiczny ?, Ale to było bardzo dawno temu, była jakaś podstawówka, ja byłam bardzo przerażona tym występem. To chyba było na jakimś apelu szkolnym. I przyznam szczerze, że wtedy chyba większość tego występu prześpiewałam z zamkniętymi oczami, tak się bałam.

A po za szkołą ?
- Po za szkołą . Przyznam szczerze, to już było chyba później , jak już zaczęłam próbować swoich sił w różnych Talent Schow, myślę, że to było gdzieś po liceum, albo w trakcie liceum, coś takiego.

Potem była Eurowizja, duże przeżycie ?
- Bardzo duże, ja myślę, że chyba największe. Życzę aby każdemu wokaliście to się przytrafiło, ponieważ jest to niesamowite doświadczenie i zbór wiedzy potrzebny każdemu artyście na takiej wielkiej scenie.

Oceniali Ciebie a teraz oceniasz innych. Jaka to jest perspektywa, ciężko jest chyba?
- Ciężko jest oceniać innych. Tym bardziej dzieci, które na swój sposób to wszystko przeżywają, i sama zbierałam różne doświadczenia właśnie w takim Talent Schow. Bardzo często mi nie wychodziło, nie przechodziłam do jakiś tam kolejnych etapów. W związku z tym, wiem "z czym się to je" przysłowiowo i staram się dbać o ich jakby psychikę , żeby nie czuły się odrzucone, bo powiedzmy sobie szczerze, że każda próba, każdy krok to jest krok do przodu i nawet jak nam nie wyjdzie w takim Talent Schow, to warto próbować.

Oglądając ten program to stwierdzam, że jest masa talentów ?
- Ja do tej pory jestem w szoku, dzieci nas zaskakują, skarbnica talentów w Polsce jest olbrzymia. Mam nadzieję, że te dzieci wszystkie będą dobrze poprowadzone, przez osoby, które dobrze się nimi zaopiekują. Wtedy na pewno wyrosną z nich przepiękni młodzi wokaliści.

Co usłyszymy dzisiaj w Krynicy ?
- Przede wszystkim skupiłam się na takich największych przebojach, które każdy zna, każdy gdzieś tam słyszał. Bo wydaje mi się, że to one właśnie podnoszą publiczność zawsze i dodają energii.

Czy przyjeżdżasz tutaj do Krynicy, może prywatnie miałaś możliwość, czy to jest twój pierwszy pobyt ?
- Byłam niejednokrotnie w Krynicy, natomiast ostatnio konkretnie nie miałam czasu na żaden wypoczynek, ale przyznam szczerze, że może kiedyś jeszcze tutaj na spokojnie się wybiorę.

Jeździsz na nartach ?
- Kiedyś próbowałam na nartach, natomiast konkretnie to nie jest mój świat. Lubię mieć dwie nogi razem. Jakoś tak. Nie wiem. Psychicznie się lepiej czuję. Ale zdecydowanie snowboard mi podchodzi.

Może jakieś życzenia ?
- Z tej strony Cleo, pozdrawiam was serdecznie i życzę wszystkiego, wszystkiego dobrego, widzowie MTV 24, pozdrawiam !


Andrzej Gulewicz  MTV24
Fot. aut.
 
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica