Drugie Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych.

Drugie Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych.
Młodzieżowe Centrum Kariery, Punkt Pośrednictwa Pracy oraz Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Krynicy - Zdroju przy współudziale nowosądeckiego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży - w ramach projektu unijnego „OHP jako realizator usług pracy” - zorganizowały  pod Górą Parkową II Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych.

Przedsięwzięcie skierowano głównie do młodzieży bezrobotnej, uczącej się a także absolwentów wchodzących na rynek pracy oraz wszystkich zainteresowanych zaplanowaniem własnej kariery zawodowej.  - "Uczestnicy zapoznali się z bogatą ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, policealnych oraz uczelni wyższych. Ponadto mogli zapoznać się z ofertami pracy zarówno w kraju, jak i za granicą. - mówi Beata Skrabska, doradca zawodowy.
   Wśród wystawców w dziedzinie edukacji nie zabrakło m.in. Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego z Muszyny, Technikum w Złockiem, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Nawojowej, Zespołu Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach, Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Krynicy -Zdroju, Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK”, Centrum Kształcenia Kadr „PROFESJA”, Szkoły Policealnej Pracowników Służb Medycznych, TEB Edukacja z Akademickiego Biura Karier PWSZ w Nowym Sączu. W przedsięwzięciu uczestniczyli również przedstawiciele nowosądeckiej Wojskowej Komendy Uzupełnień.
     Targi zrealizowane były w ramach cyklu imprez edukacyjnych pod hasłem „Szkolenie, zawód, praca – to wzbogaca”. Ogromna liczba uczestników świadczy o popularności Ochotniczych Hufców Pracy na Sądecczyżnie.  Patronat Honorowy objął Burmistrz Miasta Krynica Zdrój – dr Dariusz Reśko.

red. Małgorzata Kareńska foto http://www.malopolska.ohp.pl/


 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica