Dyrektor CK zrezygnowała ze stanowiska. Rozpisano nowy konkurs.

Dyrektor CK zrezygnowała ze stanowiska. Rozpisano nowy konkurs.
Z szefostwa Centrum Kultury kilka dni temu zrezygnowała Małgorzata Michałek. Od 31 stycznia 2015 przestanie ona pełnić funkcję dyrektora tejże placówki. Burmistrz ogłasza kolejny konkurs.

Z bycia szefową Centrum Kultury zrezygnowała Małgorzata Michałek, z wykształcenia kulturoznawca. Dyrektorem placówki była od stycznie tego roku. Wcześniej zarządzali nią do wiosny 2013 roku - Paweł Majoch, a następnie przez siedem miesięcy – Jacek Sokołowski.
   16 grudnia burmistrz uzdrowiska rozpisał kolejny konkurs na nowego szefa Centrum Kultury. Od kandydatów wymagane jest m.in. wyższe wykształcenie (zarządzanie kulturą, kulturoznawstwo, animator kultury), co najmniej 5 letni staż pracy zawodowej, w tym 3 letni na stanowiskach kierowniczych związanych z prowadzeniem działalności kulturalnej. Ważnym warunkiem jest wykazanie się osiągnięciami w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na realizację projektów kulturalnych. Tym ważniejsze, że CK organizuje Festiwal im. Jana Kiepury.
   Wnioski o przystąpienie do konkursu należy składać w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia go na stronie UM. W komisji, która wyłoni nowego dyrektora zasiądą: zastępca burmistrza Tomasz Wołowiec, radna Teresa Gosztyła, a także członkowie – Halina Ździebło, Anna Michalik, Marta Skowrońska, Grażyna Petryszak i Juliusz Jarończyk.

Małgorzata Kareńska fot. arch.

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica