Firma WISNIOWSKI Orłem Wprost 2017

Firma WISNIOWSKI Orłem Wprost 2017
Firma WIŚNIOWSKI – producent bram, drzwi i ogrodzeń - znalazła sie w gronie firm, nagrodzonych prestiżowym tytułem „Orły WPROST 2017” przyznawanej przez tygodnik Wprost. Tokolejne wyróżnienie w ostatnim czasie dla tego przedsiębiorstwa.

Orły WPROST to nagroda przyznawana dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych za szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu czy kraju. W tym roku odbyła sie już druga edycja konkursu. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła sie 14 listopada w Krakowie.

     Marka WIŚNIOWSKI została wyróżniona na rynku województwa małopolskiego, tym samym potwierdziła, ze jest jednym z najdynamiczniej rozwijających sie przedsiębiorstw w regionie. Nagroda ta poświadcza rzetelność prowadzonej działalności, jest namacalnym dowodem wskazującym na innowacyjność i umiejętność prowadzenia transparentnego, uczciwego biznesu.

     Firma WIŚNIOWSKI co roku odnotowuje dynamiczny wzrost finansowy oraz zatrudnienia. Dzięki swojej rozbudowanej i urozmaiconej ofercie, gwarantuje szeroki wachlarz rozwiązań dla klientów nie tylko z Polski, ale i z Europy. Z pewnością gest uhonorowania marki WISNIOWSKI nagroda Orły Wprost 2017 jest kolejnym potwierdzeniem słuszności obranego biznesowego kursu.

 
MTV 24
Źródło : Specjalista  ds. Public Relations

Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica