KAMALIYA w Krynicy -Zdrój na MISS SUPRANATIONAL 2014 poleca MTV24.TV

KAMALIYA w Krynicy -Zdrój  na MISS SUPRANATIONAL 2014  poleca MTV24.TV
Kamaliya w mTV24.TV foto: Łukasz Stafin
5 grudnia gwiazda muzyki tanecznej Kamaliya uświetniła swoim występem tegoroczną edycję wyborów Miss Supranational 2014. Owacyjnie przyjęta przez publiczność i obserwatorów. Jej występ oceniono za najlepszy w części artystycznej wyborów najpiękniejszej.
W trakcie pobytu uroczej Ukrainki w Krynicy zostały zarejestorwane zdjęcia do spotu akcji społecznościowej , której artystka będzie twarzą kampanii . W trakcie tego pobytu odbyło się spotkanie z przedstawicielami  akcji i firmy Music Media Press wraz z artystką i jej mężem . Wszystkie strony wspólnie zaakceptowały współpracę.
O szczegółach akcji , spotu , napiszemy już w najbliższym czaie.
Sama artystka  zapowiada kolejny promocyjny przyjazd do naszego kraju  który związany będzie z promocją  jej płyty dvd  ( wydawca : Music Media Press) i kalendrza artystki wydanego specjanie dla fanów w naszym kraju.
Zdjęcia do klipu społecznościowego zrealizowali telewizja MTV24.TV i Music Media Press.

Specjanie dla fanów artystki prezentujemy  zdjęcia z planu nagrania wspomnianego spotu . Autorem zdjęć który jako jedyny otrzymał  zgodę od managera  jest   Łukasz Stafin  przy współpracy z Music Media Press.


 Opracował  : MTV24.TVKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica