Katarzyna Krzeszowska – IV wicemiss Supranational 2014!

Katarzyna Krzeszowska – IV wicemiss Supranational 2014!
Miss Polski 2012, Katarzyna Krzeszowska została IV wicemiss Supranational. Podczas gali finałowej wystąpiła m.in. w stroju narodowym. Pokonała wiele dziewcząt z całego świata i zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki.
 
Wybory światowej królowej piękności odbyły się 5 grudnia, w krynickiej hali lodowej MOSiR. Kilka dni wcześniej, w Łodzi podczas Miss Fashion World Katarzyna Krzeszowska została drugą wicemiss. A konkurencja była nieprawdopodobna, bo jury wybierało spośród 71 najpiękniejszych kobiet świata!
   A wszystko zaczęło się wiosną w Oświęcimiu, gdzie zdobyła tytuł Miss Małopolski. W konkursie piękności startowała po raz pierwszy. Otrzymała koronę, ale została też Miss Prestige i Miss Glamour. Za najpiękniejszą wśród piętnastu dziewcząt uznali ją również internauci. Była zaskoczona tytułem najpiękniejszej Małopolanki. Konkurs traktowała jak jeden wielki spontan. Zwycięstwo w Oświęcimiu zagwarantowało jej udział w półfinałach Miss Polski. Początkowo nie zamierzała sięgać po Koronę Najpiękniejszej Polki. Jednak zmieniła zdanie i nie zrezygnowała z dalszych eliminacji. A wszystko dzięki rodzinie i przyjaciołom. W ubiegłym roku reprezentowała Polskę w konkursie międzynarodowych Miss World 2013, na Bali.
*****
Katarzyna Krzeszowska ukończyła grafikę na Akademii Krakowskiej. Jej ulubiony kierunek w malarstwie to secesja. Uwielbia twórczość Gustava Klimta, który jest tak jakby jej guru. Poza tym lubi surrealizm i Salvadora Dali. Interesuje ją też sztuka wizualna, która bardzo często przeradza się w formę 2 i 3 D. Lubi malować, a dalszą karierę zawodową planuje połączyć ze sztuką piękną.

Małgorzata Kareńska fot. aut.

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica