Katarzyna Krzeszowska- Miss Polski 2012 przeszkoliła uczniów z Zespołu Szkół Techniczno- Informatycznych w Mszanie Dolnej

Katarzyna Krzeszowska- Miss Polski 2012 przeszkoliła uczniów z Zespołu Szkół Techniczno- Informatycznych w Mszanie Dolnej
     Katarzyna Krzeszowska- Miss Polski 2012 podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu kreowania wizerunku z uczniami pierwszej klasy technika organizacji reklamy w ZSTI w Mszanie Dolnej.
Technik organizacji reklamy jest nowym kierunkiem kształcącym młodzież z organizacji
i prowadzenia kampanii reklamowej oraz sprzedaży produktów i usług reklamowych. Ścieżka edukacyjna przygotowuje do wykonywania zawodów, które nierozerwalnie łączą się z kreowaniem wizerunku- własnego oraz reprezentowanej firmy.
    Podczas zajęć prowadzonych przez Katarzynę Krzeszowską- ambasadorkę Akademii Dyplomacji i Wizerunku uczniowie dowiedzieli się m.in. jak dobierać strój w zależności od okazji, co mowa ciała mówi o nas, jakie są podstawowe zasady codziennego i biznesowego savoir vivre’u.
Wygląd zewnętrzny- nasz ubiór, sposób zachowania, gesty, głos- są komunikatem bez słów, który kierujemy do otoczenia. Musimy dbać o swój wizerunek ponieważ on wpływa na odczytywanie naszej osoby oraz reprezentowanej przez nas firmy. Ważna jest znajomość zasad savoir vivre’u. Może nas to uchronić przed kompromitującym faux pas – komentuje Katarzyna Krzeszowska.
    Podczas zajęć uczniowie uczestniczyli w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której obowiązują zasady podobne jak przy rozmowy biznesowej. Zaobserwowali jak naszym ciałem możemy okazywać zainteresowanie czy dezaprobatę. Poznali także tajniki efektywnej autoprezentacji.
    Zajęcia zostały zorganizowane w ramach Akademii Dyplomacji i Wizerunku, we współpracy ze stowarzyszeniem HUMANEO.
Zapraszamy: http://adiw.eu/
Fot. Gabriela Talarek/ Joanna Nieć
Autor: Webmaster

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica