Konkurs "Kapliczka za miedzą". Do udziału w zabawie zgłoszonych zostało aż 446 fotografii!

Konkurs "Kapliczka za miedzą". Do udziału w zabawie zgłoszonych zostało aż 446 fotografii!
Konkurs "Kapliczka za miedzą" był realizowany w dniach 6-27 maja br. na profilu facebookowym instytucji. Do udziału w zabawie zgłoszonych zostało aż 446 fotografii! Teraz czas poznać zwycięzców.

Aby wziąć udział w konkursie należało samodzielnie sfotografować małopolską kapliczkę, a wykonane zdjęcie wraz z informacją o położeniu obiektu (miejscowość i ulica / geolokalizacja) zamieścić jako post w wydarzeniu konkursowym na profilu MCK SOKÓŁ na portalu Facebook. Do konkursu można było zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia przedstawiające różne kapliczki.

Po weryfikacji nadesłanych prac pod względem zgodności z regulaminem konkursu, jury zakwalifikowało do udziału w II etapie konkursu 116 fotografii, które w dniu 28 maja 2020 roku poddane zostały ocenie artystycznej i merytorycznej.

Jury ostatecznie zdecydowało się przyznać, oprócz trzech regulaminowych nagród, dodatkowo dwie nagrody główne i piętnaście wyróżnień.

Nagrody i upominki ufundowało Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Na stronie organizatora konkursu (link: http://mcksokol.pl/relacja/konkurs-fotograficzny-kapliczka-za-miedza-rozstrzygniety ) można obejrzeć zdjęcia nagodzone, wyróżnione oraz wszystkie zakwalifikowane do II etapu.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: MCK Sokół Nowy Sącz
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica