Krynica: Czym jest sukces? & Extreme Trial i koncert Pectus.

Krynica: Czym jest sukces? & Extreme Trial i koncert Pectus.
     Otwarcie multimedialnej wystawy „Zostań olimpijczykiem” 8 września (czwartek) w hotelu „Krynica” rozpoczęło projekt „Mistrzowska Prezydencja” przygotowany przez firmę Katarzyny Zygmunt „Cogito”. W jego ramach odbyła się dyskusja na temat czym jest sukces. Jakie są jego oblicza?

     W spotkaniu udział wzięli politycy - Andrzej Czerwiński, Stefan Niesiołowski i Ryszard Stachurski, biznesmeni Iwona Sroka (prezes KDPW), Artur Olech (Generali SA), Marek Karabuła (PGNiG SA), Katarzyna Zygmunt(„Cogito”) i Jerzy Kurella (BGK), a także mistrzowie sportu Leszek Blanik i Marek Kolbowicz.
      Paneliści dyskutowali o sukcesie w różnych jego aspektach, zarówno politycznym i biznesowym, jak i sportowym. Zastanawiali się, czy do jego osiągnięcia wystarczy talent, czy potrzebne są też szczęście i ciężka praca. Prowadzącymi rozmowę byli dziennikarze: Janusz Basałaj (red. naczelny „Orange sport”) i Grzegorz Cydejko („Forbes”).
     W części sportowej swoje umiejętności zaprezentowali Extrem Trial rowerzyści i motocykliści. W ich wykonaniu licznie zgromadzona publiczność obejrzała mrożące krew w żyłach akrobacje, w tym jazdę po niemal pionowej skarpie, skoki po muldach, wjazdy i zjazdy z pobliskich wzniesień.
     Wieczorem w strugach deszczu dla wszystkich fanów swoje największe przeboje grał „Pectus” w składzie: Tomasz Szczepanik (wokal), Bartek Skiba, Damian Kurasz i Grzegorz Samek (gitary), a także Adrian Adamski (instrumenty klawiszowe) i Rafał Inglot (perkusja).
      Honorowy patronat objęli nad imprezą objęli m.in. politycy - Jerzy Buzek i Róża Thun. Patronat mediany roztoczyła też TV Krynica.

(red. M) fot. aut.
Autor: Webmaster

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica