Krynica w „Pytaniu na Śniadanie”. Burmistrz zaprasza!

Krynica  w  "Pytaniu na Śniadanie". Burmistrz zaprasza!
W porannym programie TVP2 „Pytanie na śniadanie” (29 grudnia) gościł Dariusz Reśko, burmistrz Krynicy - Zdroju. Włodarz uzdrowiska zachęcał do smakowania prawdziwego białego szaleństwa w górach.

"Na Jaworzynie jeździłem. Przyznaję, europejski ośrodek. Jak przywitacie Sylwestra?" - pytał dziennikarz Michał Olszański. - "Krynica - jak co roku - będzie na pewno gościła rzesze swoich wielbicieli. Sylwestrową imprezę zaczynamy w sercu miasta, na Deptaku. Tam zapraszamy na koncert zespołu „Łzy” - mówił burmistrz Dariusz Reśko. Wymienił on również niektóre krynickie hity 2012 roku. - „Zaczynamy 1 stycznia od Gali Noworocznej w konwencji wiedeńskiej. W kwietniu zapraszam wszystkich na wielkie wydarzenie sportowe, a mianowicie Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie, które odbędą się pierwszy raz od 81 lat. Towarzyszyć im będą dodatkowe atrakcyjne imprezy”. Włodarz miasta przypomniał również o Forum Ekonomicznym oraz rozwijającym się przy nim Festiwalu Biegowym.
    Reklamę uzdrowiska dopełnił kilkuminutowy film. Dokument przedstawił Krynicę jako miasto zdrojowe, które zostało górską stolicą radiowej "Jedynki" i jedna z najlepszych europejskich gmin. To raj dla wielbicieli sportów zimowych. Przyciąga turystów nowoczesną koleją gondolową i możliwością uprawiania sportów zimowych.

Małgorzata Kareńska 

.

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica