Krynica: Zaginęły nastolatki - Karolina Sromek i Maria Ziawiona

Krynica: Zaginęły nastolatki - Karolina Sromek i Maria Ziawiona
Wczoraj, 28 września wyszły z domu i do tej pory nie powróciły 13. letnia Karolina Sromek i 15. letnia Maria Ziawiona. Dziewczynki mieszkają w Krynicy – Zdroju. Każda informacja w tej sprawie jest cenna. Może przyczynić się do odnalezienia małoletnich.

Komisariat Policji w Krynicy - Zdrój poszukuje zaginionych: 13- letniej Karoliny Sromek i 15-letniej Marii Ziawiona - Zaginione mieszkają w Krynicy - Zdroju. - "Z domu wyszły 28 września ok. godziny osiemnastej. Do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z rodziną". – mówi Anna Walczewska z Zespołu ds.Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu - "Dziewczynki mogą przebywać razem. Każda informacja jest dla nas cenna i może przyczynić się do odnalezienia małoletnich".
    Karolina Sromek mierzy ok. 160 cm wzrostu. Jest szczupła. Ma długie, lekko kręcone blond włosy. W dniu zaginięcia była ubrana w czarne leginsy, kurtkę pikowana tego samego koloru, buty – trampki. Sweter niebieski z kokarda w białe ciapki.
   Maria Ziawiona ma 160 cm wzrostu. Szczupła, długie, brązowe włosy. W dniu zaginięcia była ubrana w szare leginsy z czarnym napisem na długości całej lewej nogawki. Czarną kurtkę z czerwonym wykończeniem w wzdłuż zamków, niebieskie buty – marki Adidas. 
    Wszelkie informacje dotyczące zaginionych nastolatek należy przekazywać na numer alarmowy 997 lub (18) 471-53-27.

Małgorzata Kareńska fot. Policji
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica