Nowy Sącz. Jak przygotować biznesplan? Dowiesz się na szkoleniach.

Nowy Sącz. Jak przygotować biznesplan? Dowiesz się na szkoleniach.
Jak przygotować biznesplan nowej inwestycji? Pozyskać i obsługiwać klienta przez telefon? Na te pytanie będzie można uzyskać odpowiedzi w grudniu, podczas dwudniowych, darmowych szkoleń biznesowych finansowanych w ramach Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy

Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich firm, zarejestrowanych (posiadających siedzibę lub strukturę organizacyjną - oddział, filię, przedstawicielstwo) na terenie powiatu gorlickiego lub nowosądeckiego. Uczestnikami mogą być właściciele, kadra zarządzająca i kierownicza oraz pracownicy.
    Szkolenie „Pozyskiwanie i obsługa klienta przez telefon”, które odbędzie się w dniach 4 - 5 grudnia w Nowym Sączu nauczy uczestników m.in., jak tworzyć plan działań telemarketingowych. Istotnym celem będzie również rozwijanie umiejętności w zakresie komunikacji perswazyjnej i budowania trwałych relacji z klientem.
    Natomiast podczas szkolenia „Przygotowanie biznesplanu nowej inwestycji” w dniach 16 – 17 grudnia uczestnicy dowiedzą się, jak go tworzyć i z niego korzystać. Istotnym celem jest też rozwijanie umiejętności w zakresie twórczego rozwiązywania złożonych problemów decyzyjnych. Udział w szkoleniu pozwoli zidentyfikować ryzyka tkwiące w każdym przedsięwzięciu inwestycyjnym oraz utrwalić wiedzę o metodach i technikach tworzenia biznesplanów.
Rejestracja na szkolenia: www.marr.pl/projekty/swiss_/szkolenia.html
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Departament Zarządzania Projektami i Programami
Lokalne Biuro Projektu w Nowym Sączu
ul. Kościuszki 9 (I piętro)
tel: 18 262 12 76


Małgorzata Karenska fot. MARR

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: MARR

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica