Nowy Sącz. Narkotyki schował w kuchennej szufladzie i… lodówce

Nowy Sącz. Narkotyki schował w kuchennej szufladzie i… lodówce
Dzięki pracy operacyjnej sądeckich policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, znaczne ilości amfetaminy i marihuany nie trafiły do obiegu. Podczas przeszukania mieszkania 44-letniego sądeczanina funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 150 gramów narkotyków, z których część była już podzielona na porcje gotowe do sprzedaży.

Policjanci zajmowali się tą sprawą już od jakiegoś czasu, a kilka dni temu złożyli 44-latkowi niezapowiedzianą wizytę. W jego mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli blisko 91 gramów amfetaminy oraz ponad 55 gramów marihuany, z których część była już podzielona na działki gotowe do sprzedaży. Narkotyki były ukryte w kuchennej szufladzie oraz w lodówce, a podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli także wagę elektroniczną służącą do ich odważania.

Policjanci zatrzymali 44-latka, a prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Podejrzany złożył wyjaśnienia i przyznał się do popełnienia przestępstwa, za które grozi mu do 10 lat więzienia. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: podkom. Iwona Grzebyk-Dulak
            Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica