Pierwsze urodziny regionalnej telewizji TV Krynica

Pierwsze urodziny regionalnej telewizji TV Krynica
     Na początku maja TV Krynica obchodziła swoje 1 urodziny. Jest pierwszą telewizją internetową, która powstała w tym regionie. Ma ona na swoim koncie ponad 200 filmów, w tym te promujące miasto i okolice.

     Takie jest bowiem jej założenie – promowanie Krynicy. Jakość filmów ciągle się poprawia, a to dzięki temu,że młodzi jej montażyści mają możliwość doskonalenie swoich umiejętności na kursach.
     Dla TV Krynica młodzi ludzie kręcą filmy o swoich zainteresowaniach i dniu codziennym, które często przedstawiają w krzywym zwierciadle. Na stronie internetowej telewizji można znaleźć wywiady ze świadkami historii(Stefan Półchłopek, Jerzy Widejko), gwiazdami polskiego kina i teatru(Rafał Królikowski czy Dariusz Gnatowski,), piosenki(Jan Wojdak, Jan Jakub Należyty), Telewizji Polskiej (Tomasz Jacykow, Olivier Janiak). Są filmy o dawnej Krynicy, utrwalone na starych fotografiach, ale i ukazujące współczesny obraz miasta.
    Wszystkie bieżące wydarzenia kulturalne i sportowe w Perle Polskich Uzdrowisk są w TV Krynica odnotowywane. Sto lat i powodzenia.

(MK)
Autor: Webmaster

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica