Policyjni narciarze z Nowego Sącza w „Projekcie Policja”

Policyjni narciarze z Nowego Sącza w "Projekcie Policja"
Ferie w pełni, zimowa aura dopisuje, a na stokach narciarskich na Sądecczyźnie nie brakuje miłośników szusowania. O ich bezpieczeństwo badają sądeccy policjanci, którzy w sezonie zimowym zamieniają policyjne mundury na stroje narciarskie. Jedną ze służb patrolu na stoku w Krynicy-Zdroju zarejestrowały kamery programu telewizyjnego „Projekt Policja”.

„Projekt Policja” to magazyn programu TVP3 ukazujący kulisy pracy w Policji poprzez historie poszczególnych funkcjonariuszy, a każdy odcinek prezentuje inny rodzaj służb. W najnowszym, który zostanie wyemitowany dzisiaj (27 stycznia br.) o godzinie 22:30, wzięli udział małopolscy mundurowi, w tym również funkcjonariusze sądeckiej Policji: st. sierż. Daniel Krok z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, sierż. sztab. Oliwier Martyna z Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju oraz mł. asp. Daniel Kulig z Komisariatu Policji w Starym Sączu.

Program został poświęcony głównie służbie policyjnych narciarzy na stoku. Mundurowi m.in. opowiedzieli o specyfice swojej pracy, pokazali wspólne działania policjantów i goprowców podczas zdarzeń, do których dochodzi na zorganizowanych terenach narciarskich oraz przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa, jakie obowiązują na stoku.

Zdjęcia zostały wykonane podczas kręcenia programu w Krynicy-Zdroju.

Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Aneta Izworska
            Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica