Stara Wieś. Śmiertelny wypadek drogowy.

Stara Wieś. Śmiertelny wypadek drogowy.
Wczoraj (25 lipca) około godziny 18.30, w Starej Wsi doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął 25. letni pasażer nissana. Samochodami podróżowały trzy osoby, które zostały zakleszczone w pojazdach.

- Na drodze krajowej nr 28 w Starej Wsi Nissan Murano zderzył się z fordem transitem, w wyniku czego na miejscu zginął 25. letni pasażer nissana. – informuje mł. asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu - Natomiast kierowcy obu pojazdów (w wieku 27 i 30 lat) z ciężkimi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Z uwagi na obrażenia nie było możliwości sprawdzenia ich stanu trzeźwości, dlatego mężczyznom pobrano krew do badań.
    Na miejscu wypadku w obecności biegłego sądowego, pracowali policjanci z Grybowa, technik kryminalistyki oraz policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Przeprowadzili oni oględziny miejsca zdarzenia, pojazdów i ciała, jak również sporządzili szkic sytuacyjny i dokumentację fotograficzną oraz rozpytali świadków tego zdarzenia.
 
(MK). fot. PSP NS

 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica