Święty Mikołaj już w Polsce!

Święty Mikołaj już w Polsce!
Dziś 6 grudnia kilka minut po północy sanie świętego Mikołaja wylądowały na Kasprowym Wierchu. W pierwszej kolejności Mikołaj odwiedził najsłynniejszą górę w kraju, a następnie z workiem pełnym prezentów udał się w dalszą drogę, by najmłodszym dostarczyć na czas świąteczne upominki.

Na ten dzień czekały wszystkie dzieci i mamy nadzieję, że były grzeczne, ponieważ Mikołaj – jak co roku – wyruszył w grudniowy lot z prezentami i już dotarł do Polski.

Jak się okazuje – ze względu na sprzyjające warunki śnieżne i zimową aurę – ulubiony święty dzieci obrał za punkt lądowania Kasprowy Wierch. Mikołaj wraz z workiem prezentów 6 grudnia chwilę po północy widziany był na najsłynniejszej górze w Polsce. Ten magiczny oraz bajkowy moment na Kasprowym Wierchu udało się uchwycić kamerom Polskich Kolei Linowych.

Mikołaj w ośrodku PKL na Kasprowym Wierchu pozostawił prezent – świąteczną bombkę w kształcie wagonika kolei linowej, a także spełnił marzenia o spotkaniu z najsympatyczniejszym siwowłosym.

Po wizycie na Kasprowym Wierchu wyruszył w dalszą drogę, by wszystkim dzieciom dostarczyć na czas świąteczne prezenty. Mamy nadzieję, że jeszcze tego samego dnia upominki trafiły lub trafią do najmłodszych.

A jeśli chcecie osobiście spotkać Mikołaja lub jego wysłanników oraz wziąć udział w świątecznych atrakcjach 10 grudnia zapraszamy do ośrodków należących do Grupy PKL na Gubałówkę w Zakopanem, Górę Parkową w Krynicy-Zdrój, Górę Żar w Międzybrodziu Żywieckim oraz do Soliny. Informacje na temat mikołajkowych atrakcji dostępne są na stronie www.pkl.pl.

Polskie Koleje Linowe (PKL), których właścicielem jest pośrednio fundusz inwestycji infrastrukturalnych, którego częścią portfela inwestycyjnego zarządza Polski Fundusz Rozwoju SA (PFR) to firma z ponad 85-letnią tradycją, całoroczny operator turystyczny prowadzący ośrodki w kluczowych lokalizacjach w Polsce w Tatrach, Beskidach, Pieninach i Bieszczadach: w Zakopanem na Kasprowym Wierchu, Gubałówce i Butorowym Wierchu, w Krynicy Zdrój na Jaworzynie Krynickiej i Górze Parkowej, w Zawoi na Mosornym Groniu, w Szczawnicy na Palenicy oraz na Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim, a także od 1 lipca 2022 r. w Bieszczadach w Solinie.

Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną, jest pracodawcą zatrudniającym ponad 600 osób. Priorytetem Grupy PKL jest zrównoważony rozwój, łączący w sobie poszerzanie oferty turystycznej z jednoczesnym zachowaniem dbałości o środowisko naturalne. Spółka została włączona do grona najbardziej rozpoznawalnych i godnych polecenia marek regionu, które posługują się znakiem „Made in Małopolska” w ramach projektu realizowanego przez województwo małopolskie.

Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Biuro Prasowe PKL Zakopane
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica