WIŚNIOWSKI partnerem akcji Lepsze Jutro z RMF FM

WIŚNIOWSKI partnerem akcji Lepsze Jutro z RMF FM
Kiedy ludzie solidarnie łączą siły, aby pomagać innym, można zdziałać wielkie rzeczy!  Dlatego firma WIŚNIOWSKI partnerowała projektowi Lepsze Jutro z RMF FM. To kolejna – obok autorskiej  akcji Razem ratujmy małe serduszka - inicjatywa podejmowana przez firmę, aby wesprzeć dzieci.

CSR, czyli odpowiedzialnosc społeczna biznesu to temat bliski firmie WIŚNIOWSKI, która już nie pierwszy raz wyciąga pomocną dłoń w stronę potrzebujących. Wykorzystuje swoje możliwości w najlepszy możliwy sposób - pomagając innym! Nic więc dziwnego, że firma partneruje tegorocznej edycji inicjatywy RMF FM. Ta cykliczna akcja ma pomóc zmienić życie na lepsze i w tym roku przebiega pod hasłem Nowoczesna szkoła to lepszy start w przyszłość. W tej edycji, rozgłośnia pomaga stworzyć lepsze warunki do nowoczesnej edukacji i rozwoju dzieci z małych miejscowosci.

     Nie zapominamy także o dzieciach, których codzienne zmagania toczą sie w nieprzystosowanych do pełnienia swoich zadań szkołach w niewielkich miejscowościach. Przyszłość należy do dzieci i młodzieży – dlatego firma WIŚNIOWSKI chętnie przyłączyła się do akcji RMF FM Lepsze Jutro, która dofinansowuje małe szkoły, aby ich uczniowie mieli takie same szanse na zdobycie cennej wiedzy jak ich rówieśnicy z dużych miast- dodaje Katarzyna Świderska - dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

   Inwestycja w nowe pokolenie z pewnością zwróci się i zaowocuje dziecięcymi uśmiechami, a w przyszłości – dorosłymi, gotowymi nieść pomoc innym w potrzebie.


MTV 24
Źródło : SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONSAutor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica