WIŚNIOWSKI spełnił marzenie o bezpieczeństwie dzieci z Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej „Gniazdo Rodzinne” w Luleminie

WIŚNIOWSKI spełnił marzenie o bezpieczeństwie dzieci z Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej "Gniazdo Rodzinne" w Luleminie
Akcja „Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie” organizowana przez firmie WIŚNIOWSKI zakończyła się pełnym sukcesem. Podopieczni Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej „Gniazdo Rodzinne” mogą juz cieszyć się bezpiecznym otoczeniem. We wtorek, 20 czerwca na terenie placówki odbył się uroczysty odbiór nagrody.

Chcieliśmy choć w części wpłynąć na poprawienie sytuacji dzieci w domach dziecka i wesprzeć ośrodki opiekuńcze w spełnianiu ich najważniejszej misji, jaka jest zapewnienie podopiecznym bezpiecznego dzieciństwa. Bezpieczeństwo to jedna z kluczowych dewiz wpisanych w działalność firmy. Jako największy polski producent bram, drzwi i ogrodzeń codziennie zapewniamy bezpieczeństwo w milionach domów w całej Europie - mówi Krystyna Baran, prezes Zarządu firmy WISNIOWSKI.

Szczególne podziękowania należą się tez klientom firmy WISNIOWSKI, którzy wzięli udział w akcji i zakupili produkty objęte promocja. - Część dochodu ze sprzedaży produktów promocyjnych została przeznaczona na sfinansowanie nagród w konkursie. Radość dzieci z posiadania bezpiecznego miejsca do życia to wiec nasz wspólny sukces. Razem spełniliśmy ich marzenie o bezpieczeństwie - podkreśla Katarzyna Swiderska, dyrektor marketingu firmy WISNIOWSKI.

„Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” to akcja firmy WIŚNIOWSKI, do której zaproszono placówki z całej Polski. Ich wychowankowie wraz ze swoimi opiekunami przygotowali prace plastyczne i literackie, a także filmy obrazujące, czym dla nich jest bezpieczeństwo i dlaczego to właśnie ich placówka powinna zostać nagrodzona. Wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej „Gniazdo Rodzinne” dzięki swojej kreatywności i wspólnej pracy zostali laureatami nagrody głównej. Za sprawa firmy WISNIOWSKI placówka może pochwalić się drzwiami zewnętrznymi Plus Line oraz 100-metrowym ogrodzeniem placu zabaw.

MTV 24
Źródło : SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONS
Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica