Z Bursztynu - koncert Izabeli Szafrańskiej

Z  Bursztynu - koncert Izabeli Szafrańskiej
Izabela Szafrańska, artystka znana z takich programów jak "Must Be The Music" oraz "The Voice of Poland", zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty pn. "Z bursztynu" już 15 lutego o godz. 19.00 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.

Płyta zawiera 12 nowych piosenek do tekstów: Justyny Holm, Jana Wołka, o. Wacława Oszajcy, Grzegorza Tomczaka, Jana Kondraka, Grzegorza Walczaka, Mirki Szawińskiej, Małgorzaty Wojciechowskiej, Janusza Kukuły, Katarzyny Walentynowicz, Marcina Partyki oraz Izabeli Szafrańskiej.

W listopadzie 2019 roku ukazał się teledysk do piosenki "Bursztynowa Królowa", promujący jej debiutancki album.
Po koncercie możliwość zakupu płyty.
Bilety w cenie 30 zł i 25 zł są dostępne w kasie MCKS SOKÓŁ (ul. Długosza 3) oraz online na stronie mcksokol.pl.
*****
Izabela Szafrańska pochodzi z Lipnicy Wielkiej. Jak sama mówi, w jej rodzinie muzyka była obecna zawsze, a talent muzyczny był przekazywany z pokolenia na pokolenie. Jej inspiracją w twórczości jest muzyka sefardyjska, będąca połączeniem muzyki żydowskiej i hiszpańskiej. W 2013 roku z zespołem El Saffron dotarła do finału programu "Must Be The Music", natomiast w 9 edycji The Voice of Poland trafiła do zespołu Michała Szpaka, z którym miała przyjemność pracować z nim aż do półfinału programu.

Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Dział Promocji i Marketingu MCK Sokół w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica