Zabezpieczona tajemnicza substancja chemiczna w lokalu budynku przy ul. Pułaskiego w Krynicy-Zdroju.

Zabezpieczona tajemnicza substancja chemiczna w lokalu budynku przy ul. Pułaskiego w Krynicy-Zdroju.
Zatrzymany ruch przy ul. Pułaskiego w Krynicy-Zdroju. Kilka wozów specjalistycznych w akcji przed budynkiem „Cechini Centrum”.  Co tak naprawdę się stało ?

Otóż w dniu dzisiejszym Jednostka Ratowniczo Gaśnicza Nr 1 w Nowym Sączu otrzymała zgłoszenie o niezidentyfikowanej substancji chemicznej w pomieszczeniu lokalu w Krynicy-Zdroju przy ul. Pułaskiego.

Substancja z uzyskanych informacji była w kopercie i wyglądała jak biały proszek. Substancja została rozsypana w pomieszczeniu na stół. Nasze działania polegały na próbie identyfikacji substancji. Okazało się, że jest to silna zasada, którą zabezpieczyliśmy w odpowiednich pojemnikach i przekazaliśmy do dalszych badań Policji i tutaj dalsze działania będzie prowadzić policja w swoich laboratoriach” – powiedział Rafał Janik z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 w Nowym Sączu, Grupy Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego.

Jak na razie substancja została zabezpieczona i przekazana do dalszych badań laboratoryjnych Policji. W jakich okolicznościach dotarła koperta i co tak naprawdę zawierała, wykażą śledztwo oraz szczegółowe badania laboratoryjne Policji.

Andrzej Gulewicz MTV24
Fot. aut.

Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica